Péče o děti v "lesní školce"

Sháníte spolehlivé hlídání svého dítěte v okolí Prahy 6 a v mateřské školce už pro něj neměli místo? Zapište ho do dětského lesního klubu Permoníček, který vznikl kvůli nedostatku volných míst v MŠ a z potřeby umožnit dětem pobyt v kolektivu vrstevníků a kamarádů na čerstvém vzduchu.

S sebou si děti nosí:​

• batůžek (nejlépe nepromokavý)
  • svačinku,pití (v zimě čaj v termosce)
  • oběd v termosce
  • vlhčené ubrousky
  • kapesníky, případně pleny
  • pláštěnky, náhradní oblečení (ponožky, spodní prádlo, tričko kalhoty - vše podle počasí, popř. náhradní botky)
  • spacák a karimatku (můžou si nechávat v zázemí)
  • lopatky (můžou nechávat ve školce)

Školka je bez stravování!!!

Permoníček je klub inspirovaný lesní mateřskou školkou, které jsou rozšířeny hlavně v Německu, Rakousku a ve skandinávských zemích. Zřizovatelem dětského lesního klubu Permoníček je nezisková organizace Kopaninský spolek, z. s.

Důležitou myšlenkou klubu je pobyt s dětmi venku. V nedalekém lese s nimi trávíme co nejvíce času, učíme je vztahu k přírodě a zároveň podporujeme jejich vnímání okolí, upevňujeme v nich ohleduplnost vůči lidem i přírodě. Pravidelný pohyb venku také posiluje jejich imunitní systém, děti získávají důvěru ve své schopnosti. Lépe se orientují nejen v přírodě, ale i ve společnosti.

• nabízíme hlídání a péči o děti ve věku 2,5 - 6 let zaměřenou na zdravý tělesný a duševní vývoj
  • zaručujeme individuální přístup - přijímáme pouze 15 dětí
  • provozní doba PO - ČT, 7:30 - 16:30 hod
  • náš klub je registrovaný v Asociaci lesních mateřských škol

Další informace najdete na www.permonicek.cz

Přihlášku k docházce do Permoníčka si můžete stáhnout níže

a nezapomeňte se seznámit i s naším provozním řádem

Důležitý je pro nás také informovaný souhlas se zveřejňování fotek dětí na webových stránkách a facebookovém profilu, který je součástí přihlášky.

Ceník Lesního klubu Permoníček

Platby:

• 4 dny v týdnu 4.900,- Kč/měsíc
  • 1 den 500,- Kč (pokud není platba za měsíc)

Způsoby platby:

• hotově
  • bankovním převodem

Bankovní spojení:

Číslo účtu u Fio banky: 2501231615/2010

Variabilní symbol: rodné číslo dítěte

Do zprávy pro příjemce prosím uveďte jméno dítěte!