Šárka Hrubá

je spoluzakladatelkou a novou předsedkyní Kopaninského spolku, z. s. V současné době je zaměstnána jako asistentka v ZŠ Nebušice. Šárka absolvovala kurz Profesionální chůva a vystudovala pedagogické minimum. Šárka vychovává dvě děti a ve svém volném čase vymýšlí a organizuje programy pro děti a dospělé.

"Správně vidíme jen srdcem. Co je v životě důležité, je očím neviditelné."

Mgr. Jolana Skůrová

je místopředsedkyní Kopaninského spolku. Původně absolventka střední zdravotnické školy vystudovala Genderová studia na FHS UK a pedagogické minimum na Pedf UK. V současné době je zaměstnána jako asistentka a ve volném čase pomáhá vymýšlet a organizovat akce pro děti a dospělé.

"Někteří Tě možná na Tvé cestě nebudou chápat, to ale není důvod, abys zůstal/a stát na místě."

Ing. Iva Holušová

je novou členkou Kopaninského spolku. Absolventka ČZU a matka dvojčat pracuje ve společnosti FedEx. Ve volné čase se účastní akcí Kopaninského spolku a pomáhá s jejich přípravami.

"když nemůžeš, tak přidej víc..."